به دنبال تداوم بارش باران در پایتخت؛ شهردار به‌منظور پایش آب‌گرفتگی معابر در مرکز کنترل ترافیک تهران حاضر شد 1398/8/4

image

شهردار تهران صبح امروز به‌منظور پایش آخرین وضعیت ترافیک و آب‌گرفتگی معابر در مرکز کنترل ترافیک تهران حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ در پی بارش‌های اخیر، پیروز حناچی، شهردار، صبح امروز (4 آبان ماه) به‌منظور پایش آخرین وضعیت ترافیک و آب‌گرفتگی معابر از مرکز کنترل ترافیک شهر تهران بازدید کرد.
در جریان این بازدید، معاون خدمات شهری، رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و دیگر مدیران این حوزه، شهردار تهران را همراهی کردند و حناچی در جریان آخرین اقدامات انجام‌شده در این زمینه قرار گرفت.

حجت: کل شهر به‌لحظه رصد می‌شود
رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به شدت بارش باران در برخی مناطق پایتخت از آماده‌باش کامل حوزه حمل‌ونقل و ناوگان عمومی شهر برای خدمات‌رسانی به شهروندان خبر داد.
یوسف حجت از تقویت ناوگان تاکسی و اتوبوس در سطح مناطق 22 گانه و استقرار عوامل نظارتی به‌منظور بررسی وضعیت خطوط تاکسیرانی خبر داد و گفت: از ساعت 6 صبح امروز، خطوط تاکسی شهر تهران از طریق مرکز نظارت هوشمند سازمان تاکسیرانی رصد شده و در مناطقی که ازدحام مسافر رویت شده با اعزام ناوگان تقویتی «ون» از سایر خطوط، رفع ازدحام شده است. همچنین در خطوطی مانند رسالت – ونک که ازدحام مسافر داشتیم، با هماهنگی شرکت واحد اتوبوس‌رانی 4 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی مسافران اعزام شده است.
وی از استقرار تیمی متشکل از مدیران خدمات شهری و حمل‌ونقل و ترافیک در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران خبر داد و گفت: کل شهر به‌لحظه رصد می‌شود تا در صورت بروز مشکل نسبت به مرتفع کردن آن دستورات لازم صادر شود.

print
rating
  نظرات