مکان نما  >>   صفحه اصلی  /  آرشیو اخبار  /  مشروح خبر
کمينه مشروح خبر
1396/3/31
   
  افتتاح ازمرکز معاینه فنی خودرو شقایق
   
   

دکتر مازیارحسینی از ظرفیت سرویس دهی به 32 دستگاه اتومبیل درحال کنترل و  پذیرش خودروهای سبک دیزلی در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ معاون حمل و نقل و ترافیک با اعلام این مطلب در حاشیه افتتاح  از مرکز معاینه فنی خودروی شقایق که جایگزین مرکز معاینه فنی خودروی شکوفه شد؛ افزود: این مرکز با مساحت کل 9هزار و 200مترمربع بزرگترین معاینه فنی خودرو بلحاظ زیربنای بخش اداری می باشد که با همکاری و همت شهرداری منطقه 19 جهت جابجایی مرکز شکوفه احداث گردیده است .

وی افزود : این مرکز با اختصاص فضای 600مترمربعی برای بخش تعمیرگاهی، دارای هشت تعمیرگاه و  4خط معاینه فنی تست خودروهای سبک و دوخط معاینه فنی موتورسیکلت می باشد که با توجه به ظرفیت پیش بینی شده امکان سرویس دهی به 100دستگاه اتومبیل در حال انتظار در ساعت را نیزعلاوه بر 32دستگاه در حال کنترل را داراست .

معاون شهردار در حوزه حمل و نقل وترافیک درباره اهمیت معاینه فنی خودرو گفت : بسیاری از عیوبی که امکان دارد منجر به بروز تصادفات شود توسط کارشناسان فنی مستقر در مراکز معاینه فنی خودرو قابل کشف می باشد که با رفع عیوب و مشکلات اتومبیل؛ ایمنی شهروندان و به ویژه مسافرانی که قصدتردد سفرهای تابستانی را دارند فراهم می گردد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شهر تهران 13 مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک دارای 40خط معاینه فنی خودروی سبک و 10 خط معاینه فنی موتورسیکلت و 5 مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین دارای 6خط معاینه فنی در حال ارایه خدمات به شهروندان می باشد. با توجه به تعداد محدود این خودروها امکان سرویس دهی در مرکز شقایق برای انجام معاینه فنی فراهم  می باشد./


  نظرات