مکان نما  >>   صفحه اصلی  /  آرشیو اخبار  /  مشروح خبر
کمينه مشروح خبر
1396/3/23
   
  تدارک وسیع حوزه حمل و نقل و ترافیک پایتخت برای برگزاری مراسم ارتحال امام (ره)
   
   

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آمادگی ناوگان مترو، اتوبوسرانی وتاکسیرانی و نیز مدیریت و مهندسی ترافیک پایتخت برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام (ره) خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، دکتر مازیار حسینی در حاشیه جلسه هماهنگی ترافیکی برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره ) ضمن بیان این مطلب از آمادگی این حوزه جهت ارائه خدمات گسترده ودر اختیار قراردادن ظرفیت ها و امکانات مدیریت ترافیک برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم امسال خبر داد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: براساس پیش بینی های انجام شده ، با افزایش ظرفیت ها، مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی، گسترده تر از سالهای گذشته نسبت به جابجایی زائرین این مراسم در طول ساعات شبانه روز اقدام خواهند کرد.

به گفته مازیار حسینی سرویس دهی مترو از روز سیزدهم خرداد از ساعت 24 شب تا پایان مراسم روز چهاردهم انجام شده و سرفاصله حرکت قطارها نیز بعد از اتمام سخنرانی و مراجعت زائرین هر 5/1 دقیقه خواهد بود.

وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با پلیس راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: توزیع نقشه های اطلاع رسانی ، پیش بینی فضای مناسب جهت هدایت اتوبوسهای شهرستان ها به پارکینگ، نصب تابلوهای اعلام مسیر و ایجاد روشنایی مناسب از جمله اقداماتی است که در ایام برگزاری مراسم با همکاری راهور ناجا انجام خواهد شد.

معاون شهردار تهران خاطر نشان کرد: مرکز کنترل ترافیک ، شرکت واحد اتوبوسرانی ، شرکت بهره برداری مترو، سازمان تاکسیرانی و معاونت های حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با هماهنگی راهور ناجا به طور کامل جهت برگزاری مناسب این مراسم ارزشی و فرهنگی و ملی توجیه شده اند و به امید خدا در مراسم امسال کمترین مشکل و کمبود را در زمنیه ترافیک و حمل و نقل شاهد خواهیم بود.

  نظرات