مکان نما  >>   صفحه اصلی  /  آرشیو اخبار  /  مشروح خبر
کمينه مشروح خبر
1395/11/16
   
  بازدید شهردار تهران از بخش میانی خط 7 مترو
   
   

شهردار تهران در بازدید 3 ساعته از بخش میانی خط 7 مترو و 7 ایستگاهی که در این بخش واقع شده اند، از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، در جریان این برنامه که از اولین ساعات بامداد امروز آغاز شد، دکتر محمد باقر قالیباف با حرکت در 6 کیلومتر از بخش میانی خط 6 مترو از میدان محمدیه و ادامه این خط تا امتداد بزرگراه شهید نواب صفوی که عملیات روسازی و ریل گذاری و نصب ریل سوم آن به پایان رسیده را مورد بازدید قرار داد.

بر اساس این گزارش، در این برنامه به ترتیب ایستگاه های میدان محمدیه، تقاطع مولوی حضرت ولی عصر (عج) و هلال احمر و نیز ایستگاه های بریانک، شهید محبوب مجاز، امام خمینی (ره) و آذربایجان در مسیر بزرگراه شهید نواب صفوی با پیشرفت بین 80 تا 99 درصد، مورد بازدید شهردار تهران قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این بازدید که با حضور دکتر عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران و دکتر مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد، جلسه ای در محل ایستگاه بریانک برگزار و شهردار تهران تدابیر لازم در خصوص پیشرفت پروژه خط 7 مترو را ابلاغ کرد.

  نظرات